تهران، خیابان انقلاب، بین چهارراه ولیعصر و فلسطین، نبش خیابان مظفر جنوبی، پلاک ۱۰۷۰ ، واحد ۵

مرکز تماس همکال

مرکز تماس همکال

کارمند مجازی، راهکاری عالی برای صرفه‌ جویی در وقت و هزینه شما

یکی از عوامل ترقی هر شرکت و کسب‌و‌کاری داشتن یک کارمند یا منشی حرفه‌ای است. اما مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک کارمند یا منشی حرفه‌ای باید داشته باشد چیست؟ تفاوت بین منشی یا کارمند خوب و بد را تنها آن مدیری متوجه می‌شود که مدتی کارمندی بسیار حرفه‌ای داشته و حالا به هر دلیل تمایل به استفاده از کارمند مجازی دارد. وظایف منشی حضوری و دورکار تا حدودی یکسان است اما اینکه شما کدام مورد را انتخاب کنید بسته به نیازمندی شما دارد.

عملکرد هر کدام از این منشی‌ها می‌تواند تعیین کننده وضعیت کسب‌و‌کار شما شود. می‌توانید با استفاده از منشی مجازی همکال در امور اجرایی خود یک تجربه متفاوت داشته باشید. در این مقاله مزایا و کارهایی که یک کارمند مجازی توانایی انجام آن را دارد بیان کرده‌ایم. این مقاله را مطالعه کنید شاید شما هم نیاز به یک منشی دورکار داشته باشید!

منشی کیست و چه وظایفی بر عهده اوست؟

منشی کسی است که در یک سازمان یا سیستمی برای تنظیم و انجام برنامه‌ریزی‌هایی تعریف شده متناسب با آن سیستم استخدام شده است. مواد زیر از جمله مسئولیت‌هایی است که بر عهده منشی است:

 • تنظیم ملاقات‌های افراد، مدیران و سایر افراد با رئیس و یا مسئول خود
 • تنظیم و یادآوری برخی جلسات
 • ارائه یک سری گزارشات مربوط به حیطه فعالیتی خود
 • انجام یک سری امورات دفتری و فعالیت‌های کامپیوتری
 • پاسخگو بودن به مراجعین و انجام راهنمایی‌های لازم نسبت به درخواست آن‌ها

کارمند مجازی و تفاوت آن با کال سنتر

کارمند مجازی و کارشناسان تماس هر دو پاسخگوی تماس‌ ورودی و برقرارکننده تماس خروجی هستند. گاهی کسب‌وکارها برای مدیریت تماس‌های خود، ثبت نتایج هر تماس، استخراج اطلاعات از اینترنت، انواع تماس خروجی و … تنها به یک کارشناس تماس نیاز دارند. بنابراین بهترین گزینه برای این کسب‌وکارها، استخدام یک کارمند مجازی است که می‌تواند تمام کارهای مورد نیاز شما را به بهترین نحو و با بالاترین سرعت ممکن انجام می‌دهد. علاوه بر تمام این موارد اگر شما برای استخدام این کارمند مجازی با یک مرکز تماس همکاری کنید دیگر هیچ نگرانی از بابت مهارت نیرو و موضوع امنیت اطلاعات خود نخواهید داشت.

مطالعه کنید:  دستیار مجازی، سلاح مخفی شما

اگر کسب‌وکارها برای پشتیبانی از مشتریان خود به بیش از یک کارشناس تماس نیاز داشته باشند، کال سنتر بهترین گزینه است. به عبارتی حجم تماس‌ها به گونه‌ای بالاست که برای پشتیبانی از آن باید تعدادی از کارشناسان به تماس‌ها پاسخ دهند.

کارمند مجازی همکال کیست و چه وظایفی دارد؟

مرکز تماس همکال یکی از خدماتی که برای کسب و کارهای مختلف ارائه می‌کند، کارمند مجازی است. کارمند مجازی همکال راه‌حلی برای نیازهای برون سپاری شما و در واقع اپراتوری حرفه‌ای و اختصاصی است که به‌صورت دورکار و بدون نیاز به حضور در محل کار شما:

 • به تماس‌های تلفنی شما در تمام ساعات کاری پاسخ می‌دهد.
 • طبق دستورالعمل شما، مشتریانتان را راهنمایی و پشتیبانی می‎‌کند.
 • در مواقع ضروری، تماس‌ها را به شما انتقال می‌دهد.
 • با مشتریان شما تماس می‌گیرد، پیام یا فکس می‌فرستد.
 • پیام‌های ارسالی را پیگیری کرده و میزان رضایت مشتریان را می‌سنجد.
 • قرارهای ملاقات را تنظیم و جلسات شما را هماهنگ می‌کند و تمام این امور را بلافاصله در بسترهای مدنظرتان به شما گزارش می‌دهد.
 • اطلاعات لازم را از اینترنت استخراج می‌کند.
 • تماس‌های بازاریابی شما را به بهترین نحو انجام می‌دهد.
 • با کارفرمای خود به صورت مستقیم و بدون واسطه ارتباط می‌گیرد.
به کارگیری کارمند مجازی، چه مزایایی برای شما دارد؟
به کارگیری کارمند مجازی، چه مزایایی برای شما دارد؟

به کارگیری کارمند مجازی، چه مزایایی برای شما دارد؟

یا خرید سرویس منشی یا کارمند مجازی:

 • دیگر نیازی به استخدام منشی، پرداخت حقوق، بیمه و مزایا ندارید.
 • هزینه و وقت کمتری برای استخدام، استقرار و آموزش یک منشی در محل کار، صرف می‌شود.
 • نگران مرخصی، بیماری یا عدم حضور به موقع منشی خود نیستید و هر روز هفته منشی‌های مجازی پاسخگوی تماس‌های شما هستند.
 • نیازی به دفترکار ندارید؛ به این ترتیب هر کجای ایران و جهان که باشید می‌توانید یک منشی پاسخگو داشته باشید.
 • می‌توانید با خیال راحت بخشی از وظایف خود را به آن‎‌ها سپرده و به عنوان مدیر بر پروژه‌های مهم‌تری تمرکز کنید.
مطالعه کنید:  5 دلیل برای استخدام یک دستیار اجرایی از راه دور

توجه داشته باشید که کارمند مجازی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مشاغل مدرن است.

کارمند مجازی همکال و خدمات ویژه آن

ارائه خط تلفن اختصاصی

همکال برای هر یک از این کسب‌وکارها یک خط تلفن اختصاصی (با پیش‌شماره همه شهرها) ارائه می‌کند. از این رو کسب‌وکارهای نوپا و کوچک که به این خدمت نیاز دارند، می‌توانند از خدمت کارمند مجازی همکال بهره‌مند شوند. حتی اگر شما خط تلفنی بر حسب ویپ داشته باشید می‌توانید از خط تلفن خود برای این کار استفاده کنید.

ثبت نتایج در بستر مورد نظر کارفرما توسط کارمند مجازی همکال

کارمند مجازی همکال این قابلیت را دارد که نتایج هر تماس و فعالیت خود را در هر بستری ثبت کند. این می‌تواند ثبت اطلاعات مدنظر شما در اکسل یا حتی دسترسی به فایل‌هایی که نیار دارید اطلاعات مشتریان در آن قسمت ثبت شود. همچنین با توجه به نیازمندی کارفرما، می‌تواند نتایج را از طریق پیامرسان واتساپ برای ایشان ارسال نماید.

ارائه صوت مکالمات کارمند مجازی

چنانچه کسب‌وکارها به صوت مکالمات منشی خود نیاز داشته باشند، همکال بدون هیچ محدودیتی این صوت‌ها را برای آنان ارسال می‌نماید.

اشتغال در همکال به عنوان کارمند مجازی

اگر فردی هستید که احساس می‌کنید به این کار علاقه دارید، ما امکان همکاری را برای شما فراهم کرده‌ایم. می‌توانید اطلاعات و رزومه خود را برای ما ارسال کنید. در صورت نیاز حتما با شما ارتباط می‌گیریم.

سخن پایانی

ما در مرکز تماس همکال خدمت کارمند مجازی را برای تمامی کسب‌وکارهایی که نیاز به استفاده از یک منشی یا کارمند حرفه‌ای دارند ارائه می‌دهیم. کیفیت کار ما را می‌توانید در نظرات مشتریانی که از این خدمت ما استفاده کرده‌اند بدانید. اینکه بتوانید با یک هزینه معقول در زمان‌هایی مدنظر دارید منشی داشته باشید که بتواند تمام امور محول شده را انجام دهد برای تمام کسب و کارها ایده‌آل است.

مطالب مرتبط